Mám zájem o Naši stravenku


Prosím vyplňte: ve formátu:

Děkujeme za váš zájem. V nejbližší době vás budeme kontaktovat.

Bohužel se zprávu nepodařilo odeslat zkuste to prosím později

Chyba v ověřování robota!

Probíhá odesílání ...

Mám restauraci a chci přijímat stravenky

Provozujete restauraci a stále častěji slýcháte od svých zákazníků otázku: „Berete stravenky?“ Oblíbenost stravenek je bezpochyby veliká. Většina zaměstnanců je s radostí přijímá jako firemní benefit. Nemůžeme se divit, když zaměstnanec hradí pouze 45 % z nominální hodnoty stravenky.

Stravenky pro zaměstnance jsou natolik běžný benefit, že jej mnoho lidí nevnímá jako benefit, ale spíše jako samozřejmost.

Nejmenší provize s Naší stravenkou

Možná jste již v minulosti zavedení stravenek zvažovali, nakonec vás ale odradila výše provize stravenkovým firmám. Nebo možná patříte mezi podniky, o který se ví, že takříkajíc berou stravenky, ale vlastně vás vnitřně štve ta zbytečně vysoká provize. V tom případě pro vás máme dobrou zprávu, Naše stravenka  si při proplácení stravenek účtuje nejmenší provizi, a to 2,5 % + DPH. Spočítejte si, kolik s Naší stravenkou ušetříte oproti současným stravenkám.

Stravenky v prodejnách Lidl a Kaufland

Druhou velkou výhodou Naší stravenky je fakt, že pouze s ní lze platit v obchodních sítích Lidl a Kaufland. Tyto oblíbené řetězce nebudou přijímat jiné stravenky, tudíž můžete počítat s tím, že bude narůstat počet návštěvníků, kteří budou chtít s Naší stravenkou platit. Dalším nesporným plusem je fakt, že zaměstnavatel neplatí žádné provize.

Získejte nové zákazníky

Online smlouvu a podrobné podmínky spolupráce s Naší stravenkou najdete na stránkách http://nasestravenka.cz/restaurace. Smlouvu zvládnete uzavřít během 10 minut a věřte, že vám Naše stravenka pomůže oslovit nové zákazníky. Některé průzkumy tvrdí, že restaurace, která nepřijímá stravenky, přichází až o polovinu hostů a že se stravenky vyplatí i s ohledem na náklady na administrativu a provize. S Naší stravenkou navíc platíte nejnižší provizi na českém trhu. Zkuste to.

Měříme, ladíme a vylepšujeme,aby pro vás prohlížení webu bylo co nejpříjemnější. Proto si potřebujeme ukládat data o používání webu. Více informací

Nastala chyba.