Mám zájem o Naši stravenku


Prosím vyplňte: ve formátu:

Děkujeme za váš zájem. V nejbližší době vás budeme kontaktovat.

Bohužel se zprávu nepodařilo odeslat zkuste to prosím později

Chyba v ověřování robota!

Probíhá odesílání ...

Vše, co jste chtěli vědět o stravenkách

Stravenky jsou běžným pracovním benefitem. Není se čemu divit – za stravenky se dá výhodně najíst v restauraci nebo nakoupit v supermarketu. Co všechno můžete za stravenky nakoupit? A můžou vám v restauraci odmítnout na stravenku vrátit?

Kde všude berou stravenky

Někteří chodí pravidelně na „meníčka“ do restaurace, jiní si je šetří na velké rodinné nákupy do supermarketu. Nelze říct, že by něco z toho bylo dobře nebo špatně. Každý má právo si vybrat, jakým způsobem se stravenkami od zaměstnavatele naloží.

Na jaké zboží uplatníte stravenky

Stravenky vám zaměstnavatel dává hlavně proto, aby vám přispěl na stravné po 6 hodinách vykonané práce. Je to jistá forma zaměstnanecké výhody podobně jako například sickdays nebo dny dovolené navíc. Kromě zaplacení jídla v restauraci můžete stravenky pro zaměstnance využít i na nákup v supermarketu. Stravenky pro zaměstnance jsou určeny na nákup potravin, nemůžete s nimi zaplatit alkoholické nápoje, tabákové výrobky, drogerii nebo třeba oblečení.

Vydávají na stravenky

Často se také můžete v obchodech setkat s dalším omezením, v rámci něhož vám prodavačka přijme pouze 5 stravenek na nákup. Vrácení peněz za nevyčerpanou hodnotu stravenky není pro obchodníka povinností. V lepším případě vám prodavačka na stravenku vrátí nejvýše v řádu jednotek korun. Ale spíše s touto variantou nepočítejte. Ve svém vlastním zájmu byste se proto měli snažit vyčerpat 100 % hodnoty stravenky.

Výhody Naší stravenky

Naše stravenka  pro vás postupně buduje širokou akceptační síť restaurací. Jako s jedinou stravenkou na trhu s ní můžete platit v obchodní síti Lidl a Kaufland. Pouze v těchto obchodech berou Naši stravenku. Zaměstnavatel navíc u Naší stravenky neplatí žádnou provizi prodejci stravenek. To už jsou dva výrazné rozdíly oproti současným stravenkám.

Měříme, ladíme a vylepšujeme,aby pro vás prohlížení webu bylo co nejpříjemnější. Proto si potřebujeme ukládat data o používání webu. Více informací

Nastala chyba.