Loading...

Individuální řešení pro každého

Pro všechny firmy nabízíme individuální řešení na míru a rádi s Vámi probereme Vaše potřeby. Uvažujete o jednoduchém zavedení stravenek a benefitů v rámci jedné karty? Kontaktujte naši zákaznickou linku nebo přímo naše obchodní oddělení.

Kontaktujte nás

Benefity mají rádi zaměstnavatelé i zaměstnanci,
jsou totiž vždy výhodnější než finanční odměna.

Každý si vybere to, co ho zajímá a co si užije

Cafeterie Benefity nabízí zboží či služby od více než 7 600 dodavatelů, které je možné užívat na více než 45 tisících obchodních místech. Záleží na každém, jestli si koupí raději vitamíny, knihy, vstupenky do kina nebo poukaz na masáž. Stejně tak dobře je za ně možné pořídit dovolenou u moře či na horách, lázeňský pobyt nebo členství v oblíbeném fitness.

Zdraví
Kultura
Vzdělání
Sport
RekreaceÚspora pro zaměstnavatele i zaměstnance

Odměna formou volnočasových benefitů z oblasti zdraví, rekreace, sportu kultury a vzdělávání potěší každého. Každý si totiž vybere to, co sám skutečně ocení. A protože jsou tyto benefity daňově zvýhodněné, mohou být zaměstnavatelé s odměnou o 15 % štědřejší a zaměstnanci si mohou užívat o více než 26 % více zboží nebo služeb podle svého výběru. Tolik totiž obě strany ušetří. Nevěříte?

Spočítejte si úspory na kalkulačce

Benefity je možné čerpat osobně i on-line

S Benefity je možné platit přímo v kamenných pobočkách, hradit služby on-line v cafeterii Benefity, platit přímo v e-shopech, objednat si službu nebo zboží za využití Benefity help linky 840 236 236 nebo nakupovat v mobilní aplikaci.

Vybraní partneři, u kterých je možné čerpat benefity

Lékarna.cz Pilulka.cz Dr. Max Slevomat CineStar Zazitkyy.cz Cinema City Knihy.cz Travelking.cz Letuska.cz Form factory Ticket portal Fokus optik Knihy Dobrovský Ticket stream Ski areál Bubákov Aqua palace Praha ehotel.cz

Bonusem je automatické členství
v Benefity slevovém klubu

Slevový klub Benefity je partnerský program. Není možné zde platit benefity, protože se nejedná o daňově zvýhodněné oblasti, jeho přidanou hodnotou jsou však exkluzivní slevy na za nákup luxusního, módního a spotřebního zboží v rozmezí od 5 do 40 %.

Kadlex Scan quilt Rejnok Agatin svet Adidas Silvego Steiner Smartmen Bambule Music City Vuch BaGosport Bangles.cz Zdrava loznice Trenyrkarna.cz

Jednoduché čerpání i správa účtu
pro zaměstnance i zaměstnavatele

  • Aplikace pro počítač i telefony je uživatelsky jednoduchá a intuitivní, takže lze snadno vyhledávat fulltextem i podle kategorií.
  • Jednotlivé benefity jsou propojeny s Google Maps a pro případ pomoci je součástí cafeterie i chatovací okno.
  • Zaměstnavatelé zde mají prostor pro interní komunikaci, k dispozici jsou i přehledy o stavech kont i nákladových středisek, reporting aj.

Individuální řešení pro každého

Pro všechny firmy nabízíme individuální řešení na míru a rádi s Vámi probereme Vaše potřeby. Uvažujete o jednoduchém zavedení stravenek a benefitů v rámci jedné karty? Kontaktujte naši zákaznickou linku nebo přímo naše obchodní oddělení, kolegové Vám rádi poradí.

Kontaktujte nás