Loading...

Vyměňte stravenky za kredity a získejte 10 % zpět

1. 5. 2023

Vyměňte své stravenky za kredity v účtu na www.slevomat.cz a užívejte si gastrozážitky i bonusové kredity formou 10% cashbacku.

Najděte si na Slevomatu oblíbenou restauraci s úchvatným degustačním menu, vyzkoušejte některou z Keto diet nebo si vyberte kvalitní výživové doplňky či superpotraviny. Převedené kredity platí také na delikatesy, dorty, indické, mexické či asijské restaurace, oříšky a sušené ovoce, steaky, sushi a mnoho dalšího.

Papírové stravenky

Vyměňte své stravenky za kredity v účtu na slevomat.cz a užívejte si gastrozážitky. Navíc teď dostanete bonusové kredity formou 10% cashbacku. Stravenky stačí přinést osobně na pobočku Slevomatu, kde vám kredity nabijí obratem na váš Slevomat účet. Pokud máte Karlín daleko, papírové stravenky k nim můžete poslat i poštou a kredity se vám na účet připíší hned, jak stravenky dorazí do Slevomatu. Bližší postup, jak můžete své stravenky vyměnit za kredity, naleznete ZDE. Bonusové kredity (cashback) budou platit 14 dní a můžete je využít v kategorii Cestování, Zážitky a Zábava, Krása a Relax, Restaurace, Zboží, Potraviny a v kategorii Praktické.

Elektronické stravenky

Převeďte body ze své stravenkové karty na kredity v účtu na www.slevomat.cz a získáte zpět 10 % z převedené částky. Čím více stravenkových bodů si převedete, tím více se vám jich vrátí na účet Slevomatu. Více info ZDE. Bonusové kredity (cashback) budou připsány zpět vždy do 3. dne následujícího měsíce do vašeho účtu na slevomat.cz s možností uplatnění do 14 dnů. Tyto bonusové kredity můžete využít v kategorii Cestování, Zážitky a Zábava, Krása a Relax, Restaurace, Zboží, Potraviny a v kategorii Praktické.

 

Akce platí od 1. 5. do 30. 6. 2023.

 

Poznámka: Body, které si převedete ze stravenkové karty nebo z papírových stravenek do účtu na Slevomatu lze uplatnit pouze na nákup v sekci Restaurace (mimo kategorii „bary a drinky“), delikatesyoříšky, sušené ovoce, semínkapřísady na vařeníregionální potravinysuperpotraviny.

Měříme, ladíme a vylepšujeme, aby pro vás prohlížení webu bylo co nejpříjemnější. Proto si potřebujeme ukládat data o používání webu. Více informací