Loading...

Soutěžte na Facebooku Naší stravenky o skvělé ceny!

16. 3. 2023

Jaro se blíží a my jsme si pro vás spolu s našimi partnery připravili hned 4 soutěže celkem o 12 cen. Startujeme od pondělí 20. 3. 2023.

 

Každý týden se tak můžete zapojit na Facebooku do nové soutěže o 3 delikatesy nebo 3 dárkové poukazy na vaše nákupy.

 

Soutěž o 3 dárkové karty BILLA, každá v hodnotě 1.000 Kč (termín: 20. 3.–26. 3. 2023)

Soutěž o 3 balení čokoládového dražé od Steiner & Kovarik (termín: 27. 3.–2. 4. 2023)

  Soutěž o 3 dárkové poukazy Sklizeno, každý v hodnotě 500 Kč (termín: 3. 4.–9. 4. 2023)

 Soutěž o 3 obědová menu jídel na cesty, která obsahují polévku, hlavní jídlo a dezert od společnosti VodaHory.cz (termín: 10. 4.–16. 4. 2023)

Partneři soutěže:

– Společnost BILLA, spol. s r.o. se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. Na prodejnách je možné platit papírovými stravenkami i stravenkovou kartou Naše stravenka.

– Rodinná firma milující čokoládu a design, která neustále překvapuje novými chutěmi a kombinacemi, a přináší do své práce sále více superpotravin jako je moringa, borůvky, acai nebo hlíva ústřičná a další. Čokolády Steiner & Kovařík se prodávají i za hranicemi České republiky, například v Německu, ve Španělsku, v Japonsku či v Ománu, kde čokoládu dodávají do paláce samotného Sultána. Na e-shopu a v prodejnách můžete platit stravenkovovu kartou Naše stravenka.

– Ve Sklizeno jídlo milují, a proto zde ochutnáte a nakoupíte to nejlepší z Česka i zahraničí. Čerstvé maso z farem, vejce, mléčné výrobky, dorty a koláče, křupavé rohlíky a chleba, káva i vína z těch nejlepších vinic. Sortimentem potěší nejen gurmány, ale i příznivce bio produktů, raw stravy, vegany nebo celiaky. Na e-shopu a v prodejnách můžete platit stravenkovovu kartou Naše stravenka.

– Zde začínají všechny vaše výlety, výpravy, expedice, ale i plány a sny. Je to ideální místo, kde se vybavíte na své dobrodružství od hlavy až po paty včetně stanů, spacáků a sortimentu jídel na cesty. Na e-shopu můžete sortiment potravin uhradit stravenkovou kartou Naše stravenka.

 

Podmínky: Soutěž probíhá výhradně na facebookových stránkách Naše stravenka od 20. 3. do 16. 4. 2023 a je rozdělena do 4 soutěžních týdnů vždy od pondělí do neděle. Abyste se mohli zapojit do soutěže o ceny, musíte splnit všechny tyto podmínky:

 – dát „To se mi líbí“ na stránku Naše stravenka,

 – dát „To se mi líbí“ na stránku partnera, o jehož ceny budete chtít soutěžit (BILLA Česká republika, Čokoládovna Steiner & Kovarik, Sklizeno - obchod s dobrým jídlem, Vodahory.cz),

 – zodpovědět soutěžní otázku, která je zveřejněna na Facebooku.

V každé soutěži můžete získat pouze jednu odměnu. Výherci jsou losováni náhodně vždy v následujícím týdnu po skončení a vyhodnocení dané soutěže. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím Facebooku vždy pod daným příspěvkem. V případě vylosování, je třeba poskytnout společnosti Benefity a.s. své jméno, příjmení, telefon, e-mail a adresu, aby bylo možné doručit výhru prostřednictvím dopravní společnosti.

Přejít na Facebook Naší stravenky

Měříme, ladíme a vylepšujeme, aby pro vás prohlížení webu bylo co nejpříjemnější. Proto si potřebujeme ukládat data o používání webu. Více informací