Loading...

Naše stravenka

Ideální pro vás i vaše zaměstnance a bez provizí

Mám zájem o stravenky

Vyzkoušejte Naši stravenku

Za stravenky neplatí zaměstnavatel žádné provize
Jednoduchá objednávka on-line
Možnost kombinovat papírové i elektronické stravenky
  • Akceptační síť více než 20 000 míst
  • Slevové akce u oblíbených obchodníků
  • Stravenky i karty dodávané přímo na jméno
  • Možnost umístění loga na stravenkové karty
  • Možnost platit v restauracích a supermarketech
  • Možnost kombinovat papírové i elektronické stravenky
Mám zájem o stravenky

Co říkají naši klienti

S naším novým dodavatelem stravenek jsme nadmíru spokojeni. Spolupráce se společností Lidl stravenky je bezproblémová, objednávání stravenek je velice intuitivní, distribuce stravenek je rychlá a zákaznický servis funguje perfektně. Zaměstnanci oceňují zejména možnost platby stravenkami v obchodních domech LIDL a KAUFLAND. Akceptační síť se také velmi dynamicky rozvíjí a zaměstnanci tak mají možnost platit Naší stravenkou u stále rostoucího počtu restauratérů. Spolupráci se společností Lidl stravenky velice kvitujeme a můžeme tak tuto společnost vřele doporučit i ostatním zaměstnavatelům, kteří chtějí svým zaměstnancům poskytovat kvalitní benefity.

Ing. Denisa FialkováFinanční specialista, ALCAR BOHEMIA, s.r.o.

Naši stravenku si naše společnost opravdu zamilovala, protože... Spolupráce s NAŠÍ STRAVENKOU nám především ulehčila administrativní postup s přípravou benefitů pro naše zaměstnance, a to od jednoduchého objednání po dodání stravenek připravených přímo na míru pro jednotlivé příjemce. Dalším pro nás významným pozitivem je nulová provize, tím pádem značná úspora nákladů na zaměstnanecké benefity.

Ing. Jan Hájekprokurista, König-Pozellan Sokolov spol. s r.o.

Naší stravenku jsme si vybrali pro jejich užitečnost. Většina našich zaměstnanců navštěvuje právě LIDL, nebo KAUFLAND. Rychlé dodání a skvělá komunikace nám potvrdila, že jsme udělali správné rozhodnutí. Nulová provize je pro nás příjemným bonusem k tomu všemu.

Alena MrázkováZámek Klášterec nad Ohří, p.o.

Pro Lidl Stravenky jsme se rozhodli jako jedni z prvních a rozhodli jsme se správně. Máme veškerý servis od báječného člověka který se o nás stará. Vše nám funguje přes stravenkové karty formou dobíjení kreditu každý měsíc. Jsme víc než spokojení, takže společnost Naše stravenka můžeme jedině doporučit.

Dita Dobejováservice manager, Mareka services, s.r.o.

Lidl Stravenky dělá přesně to, na co jsme od Lidlu zvyklí: dává nám víc za méně peněz. Konkrétně: Uživatelsky příjemný objednávkový systém, rychlá distribuce stravenek a výborná komunikace v případě dotazů. A to vše bez poplatků, které jsme v minulosti u jiného dodavatele platili.

Tomáš Krásnýjednatel, Blue Events, s.r.o.

Pro Lidl stravenky jsme se rozhodli z několika pozitivních důvodů. Za prvé jsme podpisem smlouvy docílili zajímavý ekonomický benefit, za druhé velmi vstřícný a otevřený přístup zasmluvnit restaurace v okolí našich servisních pracovišť a v neposlední řadě možnost platby Naší stravenkou v prodejnách Lidl a Kaufland. Společnost Naše stravenka můžeme vřele doporučit.

Stanislav ZrcekVýkonný ředitel, Diebold Nixdorf

Ke společnosti Lidl Stravenky jsme přešli, jelikož nám jako jediná nabídla nulovou provizi a zároveň se nám líbila pružnost obchodní zástupkyně v rámci zajištění sítě odběratelů, kde naši zaměstnanci mohou své poukazy utrácet.

Ivoš DivišCEO, Autodrom Most

Se společností Lidl stravenky v.o.s. jsme velice spokojeni. Oceňujeme jejich zákaznickou podporu a jednoduchost systému objednání stravenek. Vždy, když jsem potřebovali, věnovali se našemu problému a bez zbytečných průtahů vše vyřešili. „Naše stravenka“ splňuje zcela naše požadavky. Můžeme je vřele doporučit.

Ing. Roman Havlíkředitel Pivovaru Svijany, a.s.

Spočítejte si svou úsporu
Spočítejte daňovou úsporu

Spočítejte si svou úsporu

Pokud chcete vědět, kolik můžete ušetřit s Naší stravenkou, zadejte do kalkulačky (číslem nebo pomocí táhel) následující údaje: současná nominální hodnota stravenky, počet zaměstnanců, současná provize za stravenky. Kalkulačka vám spočítá, kolik ušetříte při nulové provizi u Naší stravenky.

Nominální hodnota stravenky

Počet zaměstnanců

Počet pracovních dní

Současná provize za stravenky v %

Zde se zobrazí vaše úspora
s Naší stravenkou

Dnes platíte 0

S Naší stravenkou zaplatíte 0

Ušetříte 0

Hodnoty zobrazují roční částky


Daňová kalkulačka

Stravenky i nadále plní svou motivační funkci a zaměstnanci je považují za přínosný benefit. Spočítejte si, jak stravenky pomohou šetřit náklady oproti navyšování mezd ve vaší firmě.

Průměrná hrubá mzda vašich zaměstnanců

Počet zaměstnanců

Denní příspěvek na stravování v osvobozeném limitu

Počet pracovních dní v měsíci

Zaměstnavatel zavedením stravenek místo finančních odměn ročně ušetří:

na jednoho zaměstnance0

na všechny zaměstnance0

* výpočet je pouze ilustrativní


Zaměstnavatel - jeho úspora

bez stravenek se stravenkami
Hrubá mzda 0 0
Zvýšení mzdy nebo odměny 0 - Kč
Hrubá mzda po zvýšení 0 0
Příspěvek na stravenky - Kč 0
Pojistné zaměstnavatele ( %) 0 0
Náklady na zaměstnance celkem 0 0
Rozdíl nákladů na jednoho zaměstnance za měsíc 0
Rozdíl nákladů na jednoho zaměstnance za 12 měsíců 0
Celkem úspora 0

Od ledna 2024 platí nová vyhláška, podle níž vzrostlo maximální tuzemské stravné na 166 Kč na den. Právě z této částky se vypočítává výše osvobozených příjmů zaměstnance. Limit osvobozeného příjmu činí 70 % z částky 166 Kč, tedy 116,20 Kč. Tuto částku si tedy lze odečíst ze základu daně při splnění všech potřebných podmínek daných zákonem č. 586/1992 Sb.


Pokud ponecháte příspěvek zaměstnavatele 55 % a spoluúčast zaměstnance 45 % jako v předcházejících letech, hodnota stravenky, při které může zaměstnavatel uplatnit maximální částku jako daňový náklad, je 211 Kč.


V případě poskytnutí stravovacího příspěvku nad limit bude tato částka u zaměstnance představovat zdanitelný příjem, který podléhá i odvodům na sociální a zdravotní pojištění.Zobrazit Skrýt podrobnosti + -

Objednávka Naší stravenky je jednoduchá

Mám zájem o stravenky